گزارش پیگیری شروع کار اجرایی

گزارش پیگیری شروع کار اجرایی

با سلام

به اطلاع اعضای محترم پروژه دردشت می رساند

پس از ابلاغ پروانه تغییر نقشه به شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس،  شرکت مذکور بدون توجه به نقش نمایندگان خود در فرایند طراحی، ادعاهایی در خصوص ایراد نقشه ها داشت که پس از برگزاری جلسات مشترک، بسیاری از ایرادهای ادعایی ایشان رد و تعداد محدودی نیز که به هیچ عنوان مانع از اجرای کار نبود جهت اصلاح به مشاور ابلاغ گردید.

سازنده بنا به دلایل نامشخص نسبت به توقف عملیات اجرایی به بهانه ایراد در نقشه ها اقدام نمود که در جلسات مشترک بعدی موضوع کاهش مشاعات، عدم صرفه اقتصادی طرح و …….. مطرح گردید.

هیئت مدیره با برقراری ارتباط با مدیران گروه سرمایه گذاری مسکن مشکلات را طی مکاتبه ای به ایشان منعکس و پس از برگزاری دو جلسه و بررسی نقشه ها، اقدام به پیگیری و برگزاری جلسات مشترک نمودند. در این فاصله ایرادات مطروحه در فاز اول توسط مشاور برطرف و به سازنده ابلاغ گردید که متاسفانه علیرغم صورتجلسات تنظیم شده، سازنده نسبت به طرح ایرادات جدید اقدام نمود.

در جلسات برگزار شده گروه سرمایه گذاری مسکن درخواستهایی از طرف شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس مبنی بر اصلاح طرح موجود در زیر زمین ها، بهینه کردن طرح موجود و ارائه یک طرح جدید مطرح و همزمان درخواست بازنگری در مفاد قرارداد در جهت تسهیل و تسریع پیش فروش سهم سازنده، انتقال مرحله ای سند و …… مطرح گردید که اعضای هیات مدیره حاضر در جلسه مخالفت خود را با موارد درخواستی در خصوص مفاد قرارداد اعلام نمودند.

طرح های مدنظر توسط گروه سرمایه گذاری مسکن طی جلسه ای با حضور نمایندگان تعاونی، شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس، مشاور طراح گروه سرمایه گذاری مسکن و معاونت ساخت این مجموعه ارائه گردید و مقرر گردید طرح تکمیل شده جهت تصمیم گیری به تعاونی ارسال گردد. طرح های ارسالی توسط دفتر فنی تعاونی، مشاور طراح تعاونی و مهندس فتاحی مشاور معماری بررسی و گزارش به گروه سرمایه گذاری مسکن نیز ارسال گردید.(مکاتبه و گزارش پیوست).

با توجه به سلب اعتماد از شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس و عدم اقدام مناسب ایشان، موضوعات از طریق گروه سرمایه گذاری مسکن در حال پیگیری می باشد و گزارش اقدامات آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

بررسی و مقایسه طرحهای پیشنهادی شرکت هلدینگ سرمایه گذاری مسکن

 

 

 

5 دیدگاه در “گزارش پیگیری شروع کار اجرایی

 1. قهستانی

  باسلام و تشکر از پیگیری شما، بنظر میرسد شرکت سازنده بدنبال گرفتن وقت و در نهایت گرفتن پوئن جدید از پروژه است و شاید قصد دارد تا جریمه و… را پرداخت نکند، بهرحال بخاطر اشتباه هیات مدیره و اعتماد بیجا در تحویل زمین به شرکت مذکور قبل از گرفتن ضمانت‌های مناسب، به نوعی ست خود را زیر ساتور سازنده برده و راه فراری ندارد. پیشنهاد می‌گردد هر چه سریعتر باشرکت مذکور تسویه حساب و زمان را تحویل و بفروش برسانید و بین اعضا به میزان متراژی که دارن تقسیم نمایید، چون آینده روشنی در این پروژه با این هیات مدیره و این ‌شرکت سازنده دیده نمی‌شود. باتشکر

 2. آرش

  سلام و خسته نباشید,
  من قرارداد رو مطالعه نکرده ام ولی احتمالا بند هایی در رابطه با عدم انجام وظایف محوله طرفین باید وجود داشته باشه,در صورت کوتاهی بدون دلیل قانع کننده باید به فواصل زمانی مناسب به طرف مقابل اخطار در رابطه با عدم انجام کار یا کوتاهی در ان داده شود .اگر بعد از سه اخطار باز شریک از انجام کار مطابق با قرارداد کوتاهی کتد قرارداد به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد.

 3. سیاوش

  سلام
  با توجه به عدم وجود اعتماد و اطمینان کافی به سازنده، لطفا برای پیدا کردن شریک جایگزین و مناسب و ساخت در اسرع وقت اقدام عاجل انجام شود

 4. جلالی

  با سلام
  لطفا زمان را اینقدر از دست ندهید با این فرصت سوزیها دیگر فکر نکنم عمر ما قدر بدهد از این آپارتمان استفاده کنیم وآرزوی آن را به گور ببریم لطفا شفاف سازی کنید هر چقدر زمان بیشتر شود هزینه بیشتر به اعضای تحمیل میشود واین تشریفات از جیب تمام اعضا بوده مشکلات ساخت ساز همیشه بوده وهست کسی منکر نیست ولی با این مشکلات سالهاست همه میسازند ودر طول زمان مشکلات را حل می کنند ولی متاسفانه این تعاونی هنوز درساخت پیشرفت نداشته به این دلیل که شفاف سازی نمی کنه و این تعاونی مشکل تصمیم گیری دارد لطفا با قاطعیت تما م تصمیم بگیرید اعضا یقینا حمایت میکنند به امید شروع ساخت تا قبل از باطل شدن مجوزه پروانه

 5. مهدی شهبازی

  با سلام بعد از گذشت 5 سال از وعده داده شده هنوز اندرخم یک کوچه ایم / آیا انتاب درست شرکت سرمایه گذاری و ساخت مسکن نمی توانست در پیشبرد تعاونی کمک کند / لطفا هرچه سریعتر درخصوص تعیین تکلیف شرکت طرف قرارداد با تعاونی بررسی و در صورت امکان مناقصه ای برگزار گردد و شرکتی دیگر جایگزین گردد. واقعا دیگر تحملمان به تاب امده و از اجاره نشینی خسته شده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *