گزارش عملکرد هیئت مدیره

گزارش عملکرد هیئت مدیره

گزارشی از اقدامات تعاونی  از 97/07/20 الی 97/08/05

– اجرای مصوبات مجمع 2 بهمن 96

– برگزاری جلسه با مشاور

– پیگیری اجرای نظام جبران

– انجام مناقصه خرید برگه های تعهدآور 4 گانه

– برگزاری مناقصه مکانیک خاک

– افتتاح حساب بانک شهر و راه اندازی دستگاه POS در دفتر تعاونی

– اصلاح سیستم حسابداری تعاونی

– عقد قرارداد بیمه مسئولیت مدنی کارگاه

– شفاف سازی واریزی اعضاء

 

نتایج حاصله :

✅ با توجه به مصوبات مجمع  96/11/02 و هیئت مدیره در خصوص اعضایی که واریزی خود را تکمیل ننموده بودند، و اینکه تا کنون این مصوبات به طور کامل و صحیح اجرایی نشده بود در جلسه هیئت مدیره مورخ 97/07/15 بررسی و اعضایی که طبق رای مجمع بدهی بالای 100 میلیون ریال داشتند و امکان کاهش متراژ نداشتند از تعاونی اخراج و مکاتبه به آدرس ثبت شده در پرونده ارسال گردید( 9 نفر ) و اعضایی که بدهی بالای 100 میلیون ریال داشته و امکان انتقال به متراژ پایین تر متناسب با واریزی برایشان فراهم بود به متراژ متناسب با موجودی کاهش داده شده ( 5 عضو )، ضمن اینکه در خصوص اجرای مصوبه مجمع یکی از اعضای اخراجی با حضور در دفتر تعاونی و جلسه هیئت مدیره نسبت به اعضای هیئت مدیره اقدام به فحاشی، توهین و تهدید نمود و با بستن درب اصلی تعاونی از خروج اعضای هیئت مدیره جلوگیری نموده که با  حضور مامورین پلیس 110 موضوع خاتمه پیدا کرده و با تنظیم شکایت موضوع در مراجع قضایی پیگیری می گردد.

✅ با توجه به آماده شدن کانسپت اولیه نقشه ها جلسات با مشاور و پیمانکار در حال برگزاری جهت بررسی و تایید طرح می باشد.

✅ برنامه نظام جبران پیاده سازی و اطلاعات مالی نیز بارگزاری گردید و مراحل تست و صحت سنجی اطلاعات در حال انجام می باشد.

✅ در راستای آماده شدن طرح  و اینکه جهت ارائه به شهرداری نیاز به برگه های تعهدآور 4گانه می باشد و در جهت تسریع امور به موازات بررسی طرح ها، مناقصه خرید برگه ها انجام و شرکت برنده مناقصه انتخاب گردید.

✅ با توجه به انجام آزمایشات مکانیک خاک در گذشته و ارائه گزارش مربوطه به مشاور، نواقص و ایراداتی من جمله انجام نشدن آزمایشات زیرنظر سازمان نظام مهندسی و عدم صلاحیت شرکت مربوطه، مناقصه جدید برگزار گردید که نتایج در آینده به اطلاع خواهد رسید.

✅ به دلیل مشکلات اعضاء جهت واریز اقساط به حساب تعاونی در بانک ملت، در راستای رفع مشکل اقدام به افتتاح حساب در بانک شهر نموده که متعاقباً شماره حساب و شناسه مربوطه به اطلاع اعضاء خواهد رسید.همچنین نسبت به راه اندازی دستگاه POS در دفتر تعاونی اقدام گردیده است.

✅ با بررسی گزارشات حسابرسی و اسناد مالی تعاونی، اشکالاتی در سیستم حسابداری تعاونی از گذشته وجود داشته و برای برطرف نمودن این موارد مقرر شد سیستم حسابداری تعاونی از روز اول اصلاح و بروز رسانی گردد.

✅ با توجه به مصوبات گذشته هیئت مدیره در خصوص بیمه نمودن کارگاه و مصوبه 18/06/97 هیئت مدیره، بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال اشخاص ثالث تا زمان تحویل زمین به پیمانکار با شرکت بیمه تعاون منعقد گردید.

✅ در راستای شفاف سازی واریزی ها، هیئت مدیره مصوب نمود  هر ماهه لیست رتبه بندی و واریزی کل اعضاء در سایت تعاونی بخش رتبه بندی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *