پیگیری شروع کار اجرایی

پیگیری شروع کار اجرایی

                                                        

                                                                               بسمه تعالی

 

اعضای محترم پروژه دردشت

با سلام

       به اطلاع می رساند پیرو جلسات برگزار شده در راستای تعیین تکلیف قرارداد مشارکت،شروع مجدد عملیات اجرایی، سایر موارد مطروحه و همچنین آخرین مکاتبه شرکت پردیس (اطلاعیه قبل) موضوع طی مکاتبه ای به مدیر عامل محترم بانک مسکن به عنوان سهامدار اصلی گروه سرمایه گذاری ارسال گردیده، و موضوع دردست پیگیری می باشد.

 

مکاتبه ارسالی به مدیرعامل محترم بانک مسکن

10 دیدگاه در “پیگیری شروع کار اجرایی

 1. قهستانی

  یکبارم اعلام کردم، با هم درخواستم و تکرار میکنم امیدوارم گوش شنوایی وجود داشته باشه، خواهشن هرچه سریعتر با این پیمانکار تسویه حساب صورت بگیره و برای فروش زمین اقدام بشه، مگر اینکه کسی یا کسانی صرفا بدنبال رزومه سازی برای خودشون باشن که عین بی انصافی که با مال و زندگی یه عده بازی کنید
  این پیمانکار نشان داده یا این کاره نیست یا گرگی که شما رو اینکاره نمیدونه و به جورایی داره مالک زمین میشه

 2. مهدی

  منم با نظر اقای قهستانی موافقم
  خواهشا اینقدر اعضا رو چشم به راه نذارین
  قرارداد با این پیمانکار رو فسخ کنید با یه قرارداد حدید که تماما به نفع تعاونی باشه با پیمانکار جدید ببندید خیلی پیمانکارای قدری هستن که از خوداشونه با این زمین کار مشارکت بکنن
  یا بلوک بلوک بدین سازنده شخصی کار کنه
  ویا زمین رو بفروشید
  والله خسته شدیم
  من بارها و بارها گفتم که چرا کار شروع نمیشه اصلا باقاطعیت به پیمانکار نباید مهلت داد حتی ۱ ساعت

 3. آل ابراهیم

  این بود سابقه واعتبار شرکتی که میگفتید برندی است برای ساخت پروژه ما و غولی است در حوزه مسکن؟ اعضای هیئت مدیره که مدافع و مشوق بستن قرارداد با شرکت پردیس بودند حالا که کاربه مانع برخورد کرد ما را مسئول و صاحب نظر میدانند تا ادامه دهیم یا فسخ کنیم؟هر دو کار شامل خسارت برای ما نیست؟
  مثل اینکه ما باید همیشه بخشی از سرمایه خود را برای جبران اشتباهات و کارآموزی هیئت مدیره های خود کناربگذاریم این در صورتی است که پروژه شروع هم نشده است و معلوم نیست غیر از زمینی که از اول موجود بود حالا مدجود است یا ان هم شاید مسئله داشته باشد؟

 4. آل ابراهیم

  این بود سابقه واعتبار شرکتی که میگفتید برندی است برای ساخت پروژه ما و غولی است در حوزه مسکن؟ اعضای هیئت مدیره که مدافع و مشوق بستن قرارداد با شرکت پردیس بودند حالا که کاربه مانع برخورد کرد ما را مسئول و صاحب نظر میدانند تا ادامه دهیم یا فسخ کنیم؟هر دو کار شامل خسارت برای ما نیست؟
  مثل اینکه ما باید همیشه بخشی از سرمایه خود را برای جبران اشتباهات و کارآموزی هیئت مدیره های خود کناربگذاریم.
  این در صورتی است که پروژه شروع هم نشده است و معلوم نیست غیر از زمینی که از اول موجود بوده است با پولی که پرداخت کرده ایم چیزی اضافه شده یا ان زمین اولیه هم در خطر قرار گرفته و ان هم مسئله پیدا کرده باشد؟

 5. آل ابراهیم

  چرا نظرات اعضا و اعتراضات آنها را منتشر نمیکنید؛ انتظار دارید از این ببعد و با این رفتار دیگر به شما اطمینان داشته باشند؟
  این دیدگاه در انتظار بررسی خواهد ماند؟.

 6. محمد نظری

  جناب فروش زمین بسیار سخته اگر در جریان نیستید اطلاعات لازم را از آقای حسن زاده پیگیر باشید راه حل درست تسویه با پیمانکار فعلی و یا تقسیم کار با دیگر شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ میباشد .

 7. وحید

  اخه الان که دیگه نزدیک چندساله ۷یا ۸ نمیدونم ولی ۱۰ سال دیگه هم صاحب خونه نمیشیم بابا به خدا دیگه نمیتونیم هی وام بگیریم رو پول پیش خونه بزاریم دیگه نمیتونیم .میفهمین اینو به خدا با بد بختی داریم زندگی میکنیم نمیدونیم بخوریم یا پول پیش و کرایه بدیم .خسته شدیم به خدا

 8. وحید

  ساخته که نمیشه فروخته که نمیشه پس چی میشه والا به خدا به هر کی میگیم زمین داریم میگه کجا میگیم دردشت میخنده بهمون میگه اونجا که نمیشه شدیم مسخره اینو اون و شرمنده زن و بچه به خدا

 9. يكي از اعضاء پروژه بلاتكليف و بي سرانجام دردشت

  با سلام و احترام، خواهشمنداست روند اجرايي پروژه دردشت را گزارش نماييد. پيمانكار چي شد؟ پيمانكار پروژه رو آيا به جلو خواهند برد يا خير؟ اقدامات هيات مديره چه خواهد بود؟ آيا ضمانت هاي مالي بصورت كامل توسط هئيت مديره انجام شده است يا خير؟ خواهشمنداست گزارش ها بصورت شفاف در اختيار اعضاء قرار گيرد؟ تكليف چيست؟ تا كي منتظر باشيم.

 10. مهدی

  سلام به همه اعضاء محترم تعاوني
  ضمن تشكر از زحمات مديرعامل و هيأت مديره محترم و هيأت مديره هاي پيشين كه با زحمات خود موجب پيشبرد كار گرديده اند، به استحضار اعضاء محترم مي رساند: اينجانب بارها در جلسات خصوصي با برخي اعضاء در سنوات پيشين بر لزوم به كار گيري يك مشاور مادر (عامل چهارم) تأكيد نموده ام كه اين توصيه به خاطر پيچيدگي كار و نيز امكان بهره وري بيشتر از امكانات و موقعيت زمين مي باشد.
  قطعا اعضاء محترم هيأت مديره و مديرعامل هاي محترم هر كدام در ادوار مختلف داراي توانايي هايي بوده و هستند كه گرهي از مشكلات را گشوده و مسير را هموارتر نموده اند اما اين ها براي پيشبرد مطلوب پروژه اي در اين وسعت كافي نبوده و در آينده نيز اشكالات اين روش بر همه آشكارتر خواهد شد.
  لذا از همه اعضاء علاقمند به تكميل اصولي و صحيح پروژه مصرانه مي خواهم نسبت به استفاده از خدمات يك عامل چهارم آگاه به مسائل شهري و قانوني و فني و توانمند در پيشبرد مطلوب پروژه مطالبه جدي داشته باشند.

  ارادتمند، كاوسي فر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *