نظرسنجی

نظرسنجی

اعضای محترم پروژه دردشت

لطفا جهت شرکت در نظرسنجی بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

 

نظر سنجی

3 دیدگاه در “نظرسنجی

 1. مهدی

  با سلام و احترام؛
  وظيفه خود مي دانم كه از مساعي مديران عامل، هيئت هاي مديره، بازرسان در ادوار پيشين و كنوني و همراهي و همدلي اعضاء محترم تعاوني به سهم خود تشكر نمايم و باز به حكم وظيفه و سهم كوچكي كه در تعاوني دارم لازم مي دانم نكاتي را به عرض برسانم:
  1- معمولا ساخت و ساز در تعاوني ها به دليل دشواري هاي ناشي از هماهنگي در پرداخت اعضاء با مشكلاتي همراه بوده است اما خوشبختانه اين پروژه به خاطر وجود امكان تهاتر فاقد اين مشكل خواهد بود.
  2- پيشتر عرض شد كه راهبري پروژه در اين وسعت و استفاده مطلوب از ظرفيتهاي قانوني، قضايي و فني و مهندسي، نياز به خدمات عامل چهارم را آشكارتر مي نمايد.
  3- معمولا پيمانكار ( در اينجا طرف تهاتر ) مي كوشد تا از خلاء هاي قانوني و يا از طريق وارد نمودن ابهام در قرارداد، به نفع خود استفاده ببرد كه در اين ميان وجود يك مشاور كارآزموده نقش بسيار مهمي را در حفظ حقوق اعضاء ايفاد مي نمايد.
  4- مساعي مشاور مادر توانمند چه بسا بتواند موجب تعالي پروژه نيز گردد، به عنوان مثال مسئله افزايش طبقات و كاهش سطح اشغال زمين در پهنه پروژه ( پهنه پروژه S125 مي باشد ).
  5- با عنايت به موارد فوق چنانچه نسبت به جلب همكاري و استفاده از خدمات عامل چهارم اقدام شود بسيار راهگشا بوده و موجب اطمينان از پيشرفت اصولي، صحيح و سريع پروژه خواهد شد، انشاءالله.
  به اميد حركت جهشي تعاوني در آينده نه چندان دور.

 2. آل ابراهیم

  با سلام. اینجانب چندین بار در زمانهای مختلف تلاش کردم تا ازمفاداساسنامه تعاونی شماره دو و چهارچوب وظایف واختیارات اطلاع پیدا کنم ولی همواره پیغام “یافت نشد” را دریافت کرده ام.لطفا با توجه به نزدیک بودن مجمع و انتخابات تقاضا میشود این مشکل را هر چه زودتر بر طرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *