صدور فیش قطعی افزایش تراکم و جدول پرداختی

صدور فیش قطعی افزایش تراکم و جدول پرداختی

اعضای محترم پروژه دردشت

پیرو اطلاعیه های 99/01 و 99/02 بابت افزایش تراکم، همانطور که مستحضر هستید بر آورد اولیه تراکم مازاد هر متر مربع 20.000.000 ریال بوده است که تاکنون برای هر متر مربع 10.000.000 ریال توسط اعضای پروژه به شرح جدول پیوست پرداخت گردیده است.

پس از تایید آتش نشانی در مورخ 1399/08/27 ، پیگیری لازم در خصوص عوارض انجام و  در نهایت فیش عوارض صادر گردید. پیگیری در خصوص کاهش مبلغ اعلامی در حال انجام است که در صورت موفقیت گزارشات نهایی ارایه خواهد شد.

شایان ذکر است در صورت پرداخت نقدی عوارض امکان استفاده از  20 درصد تخفیف (که مبلغ قابل ملاحظه ای می باشد) وجود دارد و در صورت تقسیط علاوه بر عدم تخصیص تخفیف 20 درصد پرداخت نقدی، به میزان 9 درصد نیز به عنوان کارمزد تقسیط اخذ خواهد شد.

همکاری اعضای محترم پروژه و مدیریت مالی، موجبات پرداخت 75 درصد عوارض بصورت نقدی در اردیبهشت ماه 1399 و استفاده از تخفیفات پرداخت نقدی را فراهم نمود در صورت تامین و پرداخت نقدی بخش دوم عوارض، استفاده از تخفیفات نقدی موجب کاهش قیمت تمام شده اعلامی خواهد شد.

در حال حاضر برای تسویه حساب و قطعی نمودن فیش عوارض صادره بصورت نقدی، بدون در نظر گرفتن سهم تامین اجتماعی، نیاز به تامین مالی به مبلغ حدود 20 میلیارد ریال می باشد، درخصوص سایر هزینه ها اعم از تامین اجتماعی،طراحی و نظارت بابت افزایش تراکم و هچنین هزینه های جاری و احتمالی پس از برآورد، در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا از اعضای محترم درخواست می گردد به منظور ادامه فرایند و برخورداری از تخفیف نقدی بخش دوم عوارض با توجه به محدودیت زمانی نسبت به واریز و تکمیل موجودی طبق جدول ذیل حداکثر تا تاریخ 1399/09/20 اقدام فرمایند.

 

جهت دریافت جدول پرداختی بابت بخش دوم عوارض کلیک نمایید

 

به اعضای بدهکار طبق لیست پیوست که براساس ماده 58 اساسنامه اخطار اول و دوم برایشان ارسال گردیده، یادآوری می گردد تا در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب بدهی معوق و مبالغ اعلامی طبق جدول اقدام فرمایند و در غیر اینصورت جهت احقاق حق سایر اعضای خوش حساب از طریق روش های قانونی اقدام خواهد شد.

 

جهت دریافت لیست بدهکاران کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *