درخواست شرکت پردیس در خصوص بازنگری مفاد قرارداد

درخواست شرکت پردیس در خصوص بازنگری مفاد قرارداد

بسمه تعالی

اعضاء محترم پروژه دردشت
با سلام
احتراماً همانطور که استحضار دارید از خرداد ماه 1400 شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس به بهانه ایراد در نقشه های تایید شده توسط نمایندگان دو طرف و شهرداری، کار اجرایی را متوقف نموده که موارد بررسی و ایرادات مطروحه را علیرغم اینکه بنا به نظر کارشناسان مانع اجرای کار نبوده، برطرف کردیم.
پس از 4 ماه توقف کار سازنده جهت استفاده از شرایط موجود، درخواست هایی را که قبلاً نیز شفاها و غیر رسمی عنوان گردیده بود، به صورت مکتوب مطرح نموده که در ذیل مکاتبه ایشان جهت رویت ارسال می گردد.
با توجه به حواشی موجود و مطالب منتشر شده در فضای مجازی لازم دانستیم، اعضاء در جریان موضوعات درخواستی قرار گیرند به این دلیل که، قرارداد مشارکت براساس مصوبه مجمع منعقد شده و تغییردر مفاد قرارداد در راستای منافع سازنده نیاز به جلب نظر اعضاء محترم را دارد و هیئت مدیره تاکنون علیرغم تمام فشارها و حواشی به خطوط قرمز قرارداد ورود نکرده و نخواهد کرد. لذا قضاوت ایام گذشته با شما اعضاء محترم پروژه.

 

مکاتبه شرکت پردیس

2 دیدگاه در “درخواست شرکت پردیس در خصوص بازنگری مفاد قرارداد

 1. قهستانی

  خیلی جالبه، با پرویی تمام بعداز گذشت زمان و تعطیل کردن کار به بهانه های واهی حالا دنبال گرفتن امتیاز بیشتر از تعاونی، اون بندی که درخواست کرده سند مالکیت زمین بنام شرکت پیمانکار منتقل بشه کمال وقاهت و بی شرمی، و اگر خدای نخواسته این خبط و اشتباه از طرف تعاونی صورت بگیره نشانه دور از شما حماقت و ابلهی و عواقب اینکار متوجه هیات مدیره خواهد بود. وسلام

  1. مهدی

   این پیمانکار کار نمیکنه کار کن نیست
   دنبال پیمانکار جدید باشین
   ضمانت نامه پیمانکار رو بزارین اجرا
   همیشه این هیئت مدیره زمانی اقدام میکنه که دیر شده کلی زمان از دست داده شده و دوباره از اول شروع میکنه
   بابا از همون روز اول اقدام قانونی رو باید انجام میدادین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *