بارگزاری رتبه بندی

بارگزاری رتبه بندی

اعضاء محترم پروژه دردشت

احتراما، پیرو اطلاعیه شماره 98/17 مورخه 1398/11/16 مبنی بر غیرقطعی بودن جداول امتیاز و رتبه ، به اطلاع می رساند:

با بررسی امتیازات اعمال شده در سامانه واریزی، مشخص گردید سامانه برای افراد بدهکار در نظام جبران امتیاز منفی لحاظ می نماید که با توجه به اخذ جریمه از افرادی که به تعهدات خود عمل ننمودند و در راستای ایجاد عدالت نسبی با نظر هیئت مدیره مقرر گردید این امتیاز منفی برای ایشان لحاظ نگردد و صفر منظور شود.
در زمان پیاده سازی مصوبه، هیئت مدیره متوجه گردید نرم افزار دارای اشکال می باشد و در بررسی بیشتر با اشکال موجود مبنی بر محاسبه امتیاز مثبت دو برابری برای افراد بدهکار در نظام جبران، مواجه گردید.

لذا مجددا با شفاف کردن مصوبه در تاریخ 1400/01/22 اصلاحیه صورت گرفته و مقرر گردید در تاریخ 1400/02/09 رتبه ها بارگزاری گردد.

شایان ذکر است به دلیل محاسبه امتیاز دو برابری برای این افراد رتبه ها دچار تغییر، که در وضعیت جدید اصلاح و رتبه واقعی افراد تعیین گردید.

در صورتی که اعضاء محترم قادر به مشاهده رتبه بندی جدید نمی باشند بایستی با کلیدهای ترکیبی ctrl+f5 صفحه را بروزرسانی نمایند.

 

لیکن فرمت به نحوی ساده و گویا طراحی شده است که اعضای محترم می توانند نسبت به محاسبه امتیاز خود راساً اقدام و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت احتمالی، میتوانند بمدت یکماه ازتاریخ 1400/02/12 روزهای یکشنبه و سه شنبه هرهفته (ساعت 10 الی 12) از طریق تماس با شماره ۷۷۴۴۰۰۷۲ (امور مالی تعاونی) مغایرت احتمالی را اعلام تا رسیدگی لازم توسط عضو محترم هیئت مدیره(آقای سیدمحمود رشادی) صورت پذیرد.

مبنای تغییرات به شرح ذیل می باشد:
الف) محاسبه امتیاز براساس مانده موجودی در هر دوره .
ب) اعمال سقف امتیاز براساس اطلاعیه های قبلی تعاونی .
ج) اصلاح ثبت امتیاز برای سودهای منفی/ جبرانی ( مطابق بند یک مصوبه مورخه 13/07/1399 هیئت مدیره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *